Who I really am?

9D0A3272-2.jpg

Dnes Vám nebudem hovoriť aký som mala týždeň a čo všetko som robila. Rozhodla som sa dnešný príspevok urobiť trošku inak. Poviem Vám niečo o sebe, čo mám rada a čo nie. Ak by sa Vám takýto príspevok zapáčil,  a chceli by ste vedieť ešte niečo viac o mne , môžem spraviť aj pokračovanie…. 🙂 

Veľké disney dieťa                                                                                                                                  

Som veľký fanúšik disney rozprávok, ale nie tých nových, čo sa teraz stále dostávajú do kín. Mám rada klasické rozprávky. Medzi moje obľúbené patrí Malá morská víla a Kráska a zviera. To, že Disney začalo postupne z animovaných robiť hrané filmy ma veľmi teší. Krásku a zviera Vám vrelo odporúčam. Stojí za to. 

Môj kútik

Deti majú svoje detské kútiky, ja mám papiernictva a kníhkupectvá. Mohla by som tam stráviť hodiny a hodiny. Musím si dávať pozor, aby som tam neminula celú svoju výplatu, ha-ha.  Nie je nič krajšie ako vôňa nových kníh. 

New York, New York

Ak niekto povie, že láska na prvý pohľad neexistuje, tak mu neverte.  Ja som si ňou osobne prešla, ale trošku inak. Zamilovala som sa do New Yorku.  V NY som bola na svoje 16. narodeniny, a hneď ako sme pristáli s lietadlom, a ja som videla to vysvietené pulzujúce mesto, hneď  som sa do neho zamilovala. Do mesta, atmosféry, Centrál Parku, hot dogov a aj ľudí. 

 Fitness má červenú! 

Miesto kde ma určite nestretnete, je fitnesko. Predstava cvičiť  obklopená  samými strojmi ma odstrašuje. Je pravda, že som tomu pár krát  dala  šancu, ale zistila som, že ma to nebaví. Vždy som  do pol hodiny zutekala. Jediná vec, ktorá ma tam vždy dokázala udržať je bežecký pás. Čo je irónia, lebo ja a beh,  nie sme práve kamaráti.  A ak už sa konečne dostanem k cvičeniu,  tak je to hlavne jóga, latino alebo plávanie. Na jóge si ponaťahujem celé telo a plávanie zas využívam na premýšľanie, analýzu všetkých problémov.

Ešte aby som nezabudla, čo sa týka dnešného outfitu tak toto je jeden z tých mojich busines outfitov. Zvyknem ich nosiť hlavne do práce. Mamina ma už ako malú obliekala do suknčiek, blúzok a nejako sa mi to tak zapáčilo, že mi to ostalo až doteraz. Osobne to považujem za dosť  ženské.

Snímka obrazovky 2016-12-15 o 19.12.04

9D0A3251.jpg9D0A3302.jpg9D0A32999D0A3232-29D0A33569D0A33319D0A3223.jpg9D0A3225.jpg9D0A32209D0A3347.jpg       Top: Mango

Sukňa: Hugo Boss

 Kabelka: DKNY

Bunda: Guess

Okuliare: Dolce&Gabbanna

 Hodiny: Larsson&Jennings

Foto:  Karin Silvová Photography

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.