Vo vianočnej nálade

DSC_2836

Ahoojte,

asi nebudem jediná, ak poviem, že vianočnej nálade som prepadla už v polovici novembra. Je to pre mňa už taká klasika, v októbri sa začínam zamýšľať nad prvými darčekmi. Robím si prehľad a spisujem všetky nápady. Tento rok som už stihla prebehnúť všetky filmy s vianočnou tématikou, ktoré Netflix ponúkal, aj tie, ktoré som si stihla pozrieť už minulý rok, a cestou do práce som si z plného hrdla neustále spievala Mistletoe and Wine.

Prvé covidové Vianoce bez vareného vínka, lokší, alebo nášho každoročného babského vianočného brunchu. Vianoce v meste mi nikdy neprišli také pochmúrne ako tento rok.

Aby som však si túto zimu nejako spríjemnila, rozšírila som si svoju zbierku kabátok, a zaobstarala som si tohto môjho huňatého macka.  No, nie je nádherný ? Už minulú zimu som takýto teddy – bear coat hľadala, ale bez úspechu. Svojou čiernou farbou pôsobí elegantne, na dotyk hebučký, ale hlavne je v ňom teplúčko. Tým, že kabát je huňatý, pôsobí aj trocha objemnejšie, preto ho nekombikujem s oversizovými kúskami.

DSC_2854

článok vznikol v spolupráci s bonprix 

KabátSnímka obrazovky 2016-12-15 o 19.12.04

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.