Spring Make -Up Refresh

66FA0ACD-31F6-4825-86F3-4D2C3AB7DF8A

Krásnu slnečnú  nedeľu!

Tento krát som si pripravila pre vás článok ako vyzerá moje denné líčenie. Ja sa zvyknem držať hesla, menej je viac. Nemám rada veľké množstvo vrstiev na mojej pleti, preto preferujem ozaj len prirodzený jemný look, ktorý sa snažím rozbiť skôr výraznými očami alebo perami.


Lovely sunny Sunday!

This time I prepare for your blogpost how my daily make-up looks like. I use the motto; less is better. I wouldn’t say I like when I wear so much make -up on my skin, I prefer a more natural look, which I try to combinate with dominate eyes or lips.

8356B030-4D5A-480E-A83B-35BCEF7B946C

Okolo korektorov som chodila už nejaký ten mesiac. Porovnávala som rôzne značky, a nakoniec som skočila pri Chanel Corector Beige 10. Stal sa totiž mojím najnovším prírastkom do zbierky a zatiaľ si ho neviem vynachváliť. Hľadala som taký korektor, vďaka ktorému sa mi podarí prekryť moje „krásne“ čierne kruhy pod očami. Pri výbere treba zvážiť či chcete rozjasniť alebo prekryť. Aplikátor je rovnaký ako pri tekutom lesku, čo uľahčuje jeho samotné nanášanie.


I tried to find good corrector around the last few months, I compared a few brands, and now I end up with Chanel Corector Beige 10. This corrector is the new piece in my collection and its perfect. I was looking for something which will help me with my dark circles under my eyes. The applicator is similar to a lipgloss and it much more useful. 

04A6FE89-AAC3-4BB0-A46E-6FF79B81A5DA

Nájsť ten správny make – up nie je len tak, vždy si nejaký nájdem, obľubim a po čase mi začne z nejakého dôvodu vadiť. Nedávno som objavila Dior Capture Dream Skin  – jednoducho povedané – make – up v špongii, čo je úplne najideálnejšie riešenie na cestovanie (netreba sa báť koľko ml má flaštička 😀 ), alebo ako bežná súčasť kabelky, kedže to pripomína pudrenku. Samotný make-up má tiež aj SPF 50, vďaka čomu je pleť chránená proti slnečným lúčom. Ďalšími pozitívami je tiež, že pomáha redukovať tmavé miesta a vrásky. Samotná textúra je veľmi jemná. A ešte jedna perlička na záver, súčasťou balenia je ešte jedna náhradná sada, ktorá sa dá vybrať a vložiť do pudrenky.


Find the right make – up is not so easy, I always find some, I like it, but after some time I start disliking it. Now I use Dior Capture Dream Skin what is make – up the sponge, this is the best desition if you travel or want you to take it with you everywhere in your handbag. This make – up also includes SPF50 which protects skin for sunlight. Other advantages are that it reduces dark places, wrinkles and the texture is light. Last but not least is that part of the package is another sponge that you can change. 

Snímka obrazovky 2020-03-07 o 15.58.51

Pre mňa jeden z najdôležitejších krokov pri líčení je práve kontúrovanie, keď môžem pleti trošku vylepšiť tvar, stačí sa trochu pohrať s tieňmi, potiahnúť pár krát štetcom správnym smerom a vualá. Pred rokom Dior vytvoril kolekciu Dior Backstage, ktorá tiež obsahovala aj konturovaciu paletku. Paletka má 2 tiene na konturovanie. Jeden svetlý a druhý tmavý. Či už na leto/zimu alebo na denný a večerný look, a tiež aj 2 rozjasňujúce tiene. Ja zvyknem používať svetlý, ale tiež ich aj rada kombinujem navzájom.


For me, the best step is contouring; I like it when I can give my face better shape, play with the shadows. Before a year Dior created Dior Backstage, collection, which includes also contouring palette. The palette has two contouring shadows one is light and second is darker, for summer/winter or daily or evening look and even 2 highlighters. I usually try to use lighter and sometimes make a combination both together.

5D2A3690-3665-44C2-A1EB-E26A5BC562EB

Guerlain vytvoril krásnu a pritom originálnu kolekciou rúžov, ktorý si získa každú z nás  už pri pohľade na samotný obal. Každá žena potrebuje mať stále pri sebe aj zrkadlo, ktoré sa stalo súčasťou púzdra. V ponuke púzdier je viacero možností. Sú v rôznych farbách kože, alebo flitrov, či ornamentov. Ja som stavila na ružovú kožu s odtieňom, ktorá hrá krásne do čerešnovej farby.


Guerlain created a beautiful and original collection of lipstick, which gets everyone’s attention when they see the case. Designers thought, what the women need – mirror, which is part of the lipstick case. Available are different cases, opportunities like leather, ornaments. I chose the pink leather.

20C70450-E9B2-4C4E-95F4-5490FFB25C7D

ABA51536-026B-4A7C-8F83-6D2F4EFB622F

Na záver je tu moja stálica v podobe špirály od YSL Volume Effect Faux Cils. Už ju mám nejaký ten rok, a inú ani nehľadám, robí krásne riasy a čo to počas dňa aj vydrží.


In the end, I would like to mention my favorite mascara from YSL Volume Effect Faux Cils. I have been using it for many years, the eyelashes makes really beautiful.

Snímka obrazovky 2020-03-08 o 11.02.25
Snímka obrazovky 2016-12-15 o 19.12.04

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.