Spring cleaning!

 

Tento týždeň sa nám poriadne zjarnilo, teplota už poriadne poskočila. Všade už cítiť tu krásnu vôňu prichádzajúcej jari. Všetko sa prebúdza, preto je na čase dať všetko do poriadku a spraviť poriadne jarné upratovanie. Takže, keď si budete robiť zoznam čo všetko dať do poriadku, nezabudnite si tam pripísať aj seba! Možno sa to nezdá, ale zima nám dala poriadne zabrať, ako telu tak aj pokožke. Každý strech, nespavosť, strach, dokonca zmena atmosferického tlak sa prejaví na našej pleti. To všetko na nás vplýva a hlavne tvár je kniha ,z ktorej sa veľmi ľahko dá čítať.

The spring finally came this week. The temperature is bigger everyday and we can smell the spring in the air. Everything is starting to wake up and it is time to clean everything even our self. Why we should forgot about ourselves, maybe we don’t think so, but the winter was not good for our body and skin. Every problem, pressure, anger and fear we can see on our face. The face is open book which shows everyone how we feel.

Čo sa týka mňa, je pravda, že o svoju pleť sa nestarám tak ako pred rokmi. Keď som bola mladšia, vedela som v kúpeľni stráviť celé hodiny so všetkými tými tonikami, sérami, maskami. Teraz som rada, že sa večer stihnem odlíčiť, lebo už mám toho času menej a tiež som trošku zlenivela. Preto, som si vytvorila túto účinnú zostavičku, ktorá mi nezaberie veľa času a je veľmi účinná.

As for me it is true, that I don’t clean my face like I did years before. When I was younger, I could spend hours in the bathroom with all the serums, cleaners and masks. Now, I am happy when I have time to clean my everyday makeup. I am now busy and lazy girl, haha. So because I know me, I have prepared this combination of 3 products. This combination saves the time and is very effective.

thumb_DSC_0329_1024

1.Dior Cleansers & Toners

Toto tonikum od Diora som objavila úplne náhodne, ale hneď som si ho zamilovala. Je určené pre všetky typy pleti, krásne vonia a čo je na ňom najlepšie, že je aj oči tak aj na pleť. Takže sa nemusíte bať, že keď si omylom pretrete oči bude to štípať a nemusíte mať dve flaštičky na odlíčenie tváre. Áno, tonikum stojí trošku viacej ale určite sa do neho oplatí investovať.

This toner is from Dior. I found this product randomly and I fell in love with it. It is for all type of skin, smell is divine and the best thing is, that you can use it for face and eyes together. So don’t worry that your eyes will be hurt and you don’t need two different bottles. Yes, this product costs a little bit more but it is good investment.

thumb_DSC_0327_1024

2. L’Oréal Paris Pure Clay Detox Mask

Táto maska je novinka L‘ Oréal  na túto jar. Maska vyšla v troch verziách, mňa oslovila Detox v čiernej farbe. Obsahuje uhlíky, ktoré naviažu všetky nečistoti a zbavia Vás ich. Hlavne, ak máte čierne bodky, tak to tiež dobre pomáha.

This mask is new from L’Oréal this spring. The mask have tree versions and I bought this Detox in black colour. This product includes carbon which will clean every dirt. If you have problem with black spots it is a good choice for you.

thumb_DSC_0331_1024

3. Chanel Solution 10

Tento krém je absolútna topka!! Chanel prišiel s krémom, ktorý obsahuje len 10 prírodných zložiek. Všetky krémy obsahujú 50 a Chanelu stačí iba 10! Hlavnou zložkou je čínsky čaj a žiadne farbivá. Je jemný, vhodný aj pre tú najcitlivejšiu pleť. O tomto kréme som čítala viacej rôznych recenzií a dlho som zvažovala jeho kúpu. Nakoniec som sa rozhodla vsunúť ho do vianočných darčekov a úspech bol zaručený. Pleť je krásne hydratovaná, pevná a jemná.

This cream is absolutely top!! Chanel invented this cream which contains just 10 natural ingredients. Other creams which we know, have got about 50 ingredients. The main ingredient is china tea and any dye. It is very soft and for every type of skin. I have read about this cream so much and I was thinking a long time if I should buy it. Later I have decided to buy this product on Christmas like a gift. My mom liked it so much. The skin is hydrated, soft and strong.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.