Something from backstage

thumb_DSC_0450_1024

Dnešný článok je inakší ako ostatné. Rozhodla som sa do každého dať nejakú pridanú hodnotu, urobiť každý jeden článok výnimočnejším. Dnes Vám odhalím ako vyzeral backstage z fotenia pre časopis Evita. Aby som Vás uviedla do obrazu, Domi sa venuje jachtingu a pri tejto príležitosti dostala ponuku na interview, a s tým aj fotenie.

Celé fotenie sa odohrávalo na Wakelake, teda na Zlatých pieskoch. Dobre to tam poznáme, keďže sme tam strávili skoro každý deň v lete. Rozdiel bol teraz len v tom, že to mimo sezóny bolo poloprázdne. Hneď sme sa zoznámili so slečnou, ktorá to tam má na starosti, a o pár minút neskôr už bola Domi v rukách maskérky. Maskérka prišla s kufríkom plným líčidiel, z ktorých Domi hneď na prvý pohľad dostala mierny šok. Ja som práve naopak pokukala aké sú aktuálne trendy a produkty pri líčení.

Po niekoľkých minutkách bola Domi hotová a mohlo sa ísť fotiť. Chvíľku som mala pocit, že sme niekde ozaj pri mori s plážou.  Dokonca aj počasie nám prialo.  Obe sme si to užili a veľmi sa mi to celé páčil, aj keď som to prežívala ako divák.  Bolo to super.


Today ´s post will be different. I decided to give something special to every post. So, I will show you how was looking backstage for Evita magazine. You have to know Domi is a sailor and the magazine prepared a interview with her. 

We have an amazing place for photoshoot on Wakelake at Zlate piesky. We know this place very well we are spending there hole summer. When we came there we had little shock because nobody was there, just a few people who cleaned there. We met a girl which is one of organizer there. After few minutes Domi was with a make up girl. The makeup girl came with a suitcase which included so many make-up things , Domi had a big shock.  I was so happy because I could  see new make up things which professional use. 

After a few minutes Domi was ready and they could started. I had little feeling like we were at the beach and the weather was amazing too. We both had great time and I liked it all, yes I was just a visiter.  It was amazing. 

thumb_DSC_0397_1024thumb_DSC_0391_1024thumb_DSC_0404_1024thumb_DSC_0416_1024thumb_DSC_0430_1024thumb_DSC_0428_1024thumb_DSC_0417_1024thumb_DSC_0443_1024

Modelka : Domini.Va

Make up: Ľubica Krajnáková
Snímka obrazovky 2016-12-15 o 19.12.04

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.