Regeneration

239F2D00-81FF-4298-A48E-2E40A332B5B4

Ahoooj!

Čas strávený doma so sebou priniesol aj pár výhod. Hlavne to, že som svojej  pleti dopriala pauzu od všetkého čo jej škodí. Žiaden veľkomestký smog, make – up a prehnané množstvo stresu. Mohla som v kľude zrelaxovať so správnou starostlivosťou. Prvé dni som však vymetala všetky poličky a šuplíky, v ktorých mi ešte niečo zostalo doma, a nepodarilo sa mi preniesť na campus. 😀


Hi!
The time which I stay home had some advantages. The main was that my skin could finally relax without everything toxic, no big city fossil flue, no make – up, no significant stress. First days I just tried to collect all my skincare from all corners my home what I didn’t pack with me to the campus.

F5C5925C-380C-4E47-AA2E-6C0506BDAC5A 2

Keď chcem svojej pleti dopriať poriadnu očistu, musím sa zbaviť nedokonalostí. Zmatniť pleť sa snažím aspoň tri krát do týždna kvalitnou masku. O mojej zbierke masiek som Vám už dávnejšie písala v mojom článku. Dlhé roky bojujem s čiernymi bodkami v oblasti nosa. Vyskúšala som už skoro všetko, až som sa úplnou náhodou dostala ku Garnier Pure Active – peel off mask, takzvaná samo-odlupovacia maska s aktívnym čiernym uhlím. Tento malý zázrak, zredukuje čierne bodky, zbaví mazu a odumretej kože. Pleť pekne posťahuje. Za mňa určite stojí za vyskúšanie.


When I want to allow my skin to cleanse correctly, get rid of imperfections, I try to apply a quality mask at least three times a week. I have already written about my collection of masks where I have once in an article. For many years I have been struggling with blackheads in the nose area. I have tried almost everything until I happened to get to Garnier Pure Active – peel-off mask, the so-called self-peeling mask with activated black carbon. This little miracle reduces blackheads, gets rid of sebum and dead skin, and tightens the skin nicely—worth a try for me.

29150262-0014-4CDF-8438-7D32B4009BA0_1_201_a

Séra sú moja veľká láska, a nikdy ich nemám jednoducho dosť. Konkrétne, len na očné okolie momentálne používam Super Multi-Corrective Eye-Opening Serum od Kiehl. Textúrou mi pripomína jemné ligotavé perličky, je veľmi jemná a vhodná aj pre tú najcitlivejšiu pleť. Na rozdieľ od očného krému, sa sérum dokáže dostať ešte hlbšie do pokožky. Očné okolie vypĺňa, spevňuje a redukuje vrásky. Výhodou je, že neobsahuje žiadne farbivá a ani parfémy.


Serums are my big love; I haven ‚t them enough. On the eye lines, I now use Super Multi-Corrective Eye-Opening Serum  from Kiehl. The texture reminds me of softly ligature pearls. This serum is for all types of skin, also for the more sensitive. The difference between the eye cream and serum is that the serum goes much deeper to the skin. The eye area fills, firms and reduces wrinkles. The advantages are that the serum does not include any perfume and colouring. 

9664AF1F-F53F-4240-BCF9-5DAE3C9F10E4_1_201_a

Dennú beauty rutinu zakončujem krémom. Momentálne môj najviac používaný krém    v týchto dňoch je práve Rénergie – Multi -Lift od Lancome. Už som sa vám tu o Lancome a ich Anti – age krémoch rozpísala, a tento je do tretice ďalšia bomba. Vhodný pre všetky typy pleti. Textúra je trošku hutnejšia, ale rýchlo sa vpije do pokožky, a krásne vonia po ružiach, pivóniach a kosatcoch. Obsahuje výťažok zo stromovitej paprade Cyathea Medullaris. Vďaka čomu je posilnená bunková kostra, kde dochádza k rekonštrukcii mimobunkového prostredia, a pleť je vypnutejšia a jemnejšia.


The end of the daily routine is with moisturizer. Now my most use moisturizer these days is Rénergie – Multi-Lift from Lancome. I wrote about Lancome and their Anti-age products before and this is another bomb.  The advantage is that all skin types can it use, the texture is little denser but ingested quickly soaked into the skin. It smells beautiful after roses and peonies. Includes Cyathea Medullaris fern extract. As a result, the cell skeleton strengthened, and the extracellular environment reconstructed, and the skin is thinner and softer. 

745D083F-CC97-47DE-A13C-711DFF029048

O sypkom kolagéne som už čítala mnohokrát. Na trhu je veľké množstvo subsitútov ako napríklad Beauty Care Box od Benedictus, ktorý som objavila úplnou náhodou v potravinách Yeme. Benedictus má v ponuke viacero verzií. Mňa však upútal práve tento na spevnenie pokožky, nechtov, a vlasov. Kolagén je dôležitý proteín v našom organizme, ktorý dodáva elasticitu a hydratáciou pokožke, nechtom, vlasom a kĺbom, dokonca aj zubom. Avšak po 25. roku života sa nám postupne začína kolagén v tele redukovať, čo má za následok lámanie nechtov, vypadávanie a rýchlejšie mastenie vlasov, pigmentové škvrny.  Dosť z odborného výkladu. Balenie obsahuje mesačnú dávku na každý deň. Obsah sáčku sa rozmieša s vodou a vypije. Tento kolagén je s príchuťou pomaranča. Prvé dva dni mi trvalo, než som si na tú chuť zvykla, ale postupom času mi dokonca aj zachutil. 😀


About collagen, I read many times before. On the market is a large group of substitutions. Beauty Care Box from Benedictus I discovered by complete coincidence in grocery store Yeme. Benedictus offers different types of collagens, and it is on you what will you choose. I decided on collagen, which helps reinforce skin, nails, and hairs. Collagen is an essential protein in our organism, which gives the elasticity and hydration to the skin, nails, hairs, joints, and teeth. However, after 25 years of life, our body reduces collagen. As a result, breaking nails, hair loss, and faster oiling, pigment spots. Okay, enough about the facts. The box includes collagen to the month. The contents of the bag mix with the water and then drink. The collagen is with orange taste; first, two days were hard to drink it, but now it tastes much better 😀 

Snímka obrazovky 2020-05-29 o 13.41.03

Snímka obrazovky 2016-12-15 o 19.12.04

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.