Midnight skin serum

ZCxlyBowQG2I7EoUPbUICg_thumb_549e

Moja pleť dostáva posledné roky viac zabrať, keďže ako pracujúca vysokoškoláčka mám viacej stresu. Pleť reaguje na nedostatok spánku a samozrejme strava sa na pleti podpíše tiež. Okrem kvalitného denného a nočného krému je dobré zamerať sa aj na starostlivosť v podobe séra. Tie ma vždy veľmi lákali, nakoľko sa mi to javilo ako taká záhada vo fľaštičke, ktorú bolo na čase vyskúšať. Preto som sa rozhodla si to dôkladnejšie naštudovať a podeliť sa s vami a s mojím zistením ako dosiahnuť  krajšiu pleť.

Prečo používať sérum?


Sérum má vysoko koncentrované zloženie, ktoré vyživuje pleť do hĺbky. Obsahuje množstvo potrebných vitamínov a antioxidantov. Účinky séra sú častokrát lepšie ako len pri používaní krému. Taktiež rýchlejšie odstraňuje chýbajúce nedostatky, ktoré pokožka má. Výhodou sér je,        že sa veľmi dobre do pokožky vstrebáva.

Ako sérum aplikovať?


Po celodennom náročnom dni doprajem svojej pleti kvalitný odpočinok. Základ je dôkladne odlíčená pleť. Zbaviť ju všetkého make up-u a nečistôt nahromadených počas dňa.Pri aplikovaní séra stačí iba pár kvapiek, netreba ním zbytočne plytvať. Účinok sa nezdvojnásobí. Sérum stačí jemne do pleti vklepať. Až po aplikácií séra je na rade krém, hlavne preto,lebo krém je hutnejší a vytvára bariéru, ktorá by zabránila séru preniknúť priamo do hĺbky pokožky. Pri suchej pokožke je dobré ak aplikujete aj krém, ale pri mastnej pokožke nie je potrebné pleť ešte viac zaťažovať krémom. Ak stavíte na proti vráskové alebo hydratačné séra tie môžete aplikovať aj dva krát denne.

Ako nájsť dokonale sérum?


Už dlhšie som sa snažila nájsť dokonalé sérum a zamerala som sa na značku Kiehl. Presnejšie na Kiehl Midnight Recovery Concetrate sérum. Najprv som si však zašla do obchodu a požiadala o vzorku, aby som si sérum doma mohla vyskúšať. Preto, ak si nie ste istý ako bude vaša pleť reagovať na sérum, je dobré si vypýtať vzorku. Základom je vyberať podľa toho čo vaša pleť potrebuje. Čím je pleť staršia, tým je starostlivosť potrebnejšia. Ak neviete, kedy je potrebné začať používať sérum, tak nato nie je žiadne vekové ohraničenie, kedy začnete vtedy začnete. Sérum, ktoré som si vybrala od Kiehl je určené na noc. Má prirodzený regeneračný účinok, pomocou oleja z levanduli, ktorá pomáha pokožku tiež aj upokojiť.Nielenže pekne vonia, ale pokožka je po ňom pekne vypnutá a jemná na dotyk.

Snímka obrazovky 2018-06-19 o 15.37.47

Snímka obrazovky 2016-12-15 o 19.12.04

2 Comments

  • lifeasarose
   Autor
   26/06/2018 / 20:57

   Ja som dlhšie ešte rozmyslala aj nad Este Lauder ale to mi tak nevoňalo a toto je levandulove čo ja môžem, a rozmyšlala som aj nad denným od Kiehlu ale tam ma ta vôňa nezaujala.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.