My year 2016

kloolaAhojte ! Tak ako ? Už odpočítavate koľko dní zostava do konca roka ?  Ja osobne nie som na tieto novoročné oslavy. Skôr si tak listujem v pamäti alebo vo svojom fotoalbume a spomínam na všetko čo tento rok priniesol. Keď sa tak naň pozerám, myslím, že to bol pekný rok i keď trochu bláznivý.

 1. Cestovanie. Ako najlepšie  začať rok 2016, ak nie lyžovačkou? V januári sme sa s mojou najlepšou kamarátkou vybrali do rakúskeho Schladmingu, kde sme 4 dni lyžovali, jedli a tancovali. Smejeme sa stále, keď na to spomíname.
 2. Cestovanie. Na Veľkú Noc máme s  rodinou už viacročnú tradíciu a to netráviť sviatky doma. Nie sme veľkými fanúšikmi oblievania a šibania. Preto sme sa rozhodli zmiznúť do neďalekej Budapešti, ktorú som mala už dlho na svojom zozname. Mesto ma úplne dostalo.
 3. Narodeniny. V apríli som sa konečne zbavila nálepky Teen a oslávila som svoje 20. narodeniny.
 4. Cestovanie. Futbal a Majstrovstvá. Môj brat patrí k futbalovým fanúšikom, tak prečo to nespojiť a ísť na výlet do Francúzska? Cestou sme sa zastavili aj v malých nemeckých dedinkách a napokom sme skončili v Saint-Étiennea v Lyon.
 5. Prvý rok na výške. Tento rok bol pre mňa iný aj tým, že som zmenila stredoškolskú lavicu za tú na vysokej škole. Kde sa mi podarilo aj úspešne zvládnuť prvý ročník.
 6. SUP. Tento rok som prvý krát stála na Stand-up paddle boarding skrátene SUP. Pre tých, čo to nepoznáte je to pádlovanie na doske podobnej tej na surfovanie. Zo začiatku som mala trošku strach, ale potom som sa do toho tak zamilovala, že  už viem ako strávim budúce leto.
 7. Cestovanie. Moja prvá babská letná dovolenka. S kamarátkami sme dostali nápad ísť na Cyprus. Bola to najlepšia dovolenka v mojom živote. Každý deň iné mesto, nové dobrodružstvo, nádherné more, horúce slnko, chutné jedlo, party na pláži.
 8. Práca. Po roku som sa rozhodla zmeniť prácu v Peek&Cloppenburg. Chcela som sa  posunúť ďalej. Chodiť na pohovory každý deň skoro tri mesiace bolo síce vyčerpávajúce,  ale nakoniec prišla zaslúžená spokonosť lebo ma prijali do Mbank.
 9. Kurz blogovania. Škola Štylu v Prahe usporiadava kurzy blogovania. A keďže s myšlienkou blogovania som sa pohrávala už dlhšie, rozhodla som sa spraviť si predĺžený víkend v Prahe. Na kurze som sa naučila a dozvedela veľa dôležitých vecí a spoznala veľa zaujmavých budúcich a súčastných blogeriek.
 10. Môj blog je tu! A je to tu môj blog. Je tu presnejšie od 26.11. 2016. Strašne sa z neho teším. Konečne mám svoje miesto, kde sa môžem s Vami deliť o všetky veci.
 11. Šteniatko. Máme nový prírastok v rodine. Po dlhom prehováraní maminy sa nám podarilo nahovoriť ju na nového psíka. K našej desaťročnej labradorke sa pridal  malý čierny bradáč menom Bella.
 12. Louis Vuitton – Moja prvá LV Neverfull. Je to úžasná kabelka po ktorej som dlho túžila. Je veľmi praktická až nadčasová.

   

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.