My own T-shirt

Tričko, kožená bunda a tenisky. Teším sa na jar, kedy všetky hrubé svetre, kabáty pôjdu úplne do tmavého kúta skrine. Dnes som si uvedomila, že sa blíži  koniec februára, čo ma mierne potešilo. Preto, som sa rozhodla pomaličky triediť svoj jarník – šatník z minulého roka. Zistila som, že mám nedostatok tričiek. Aby som Vás uviedla do obrazu, môj šatník sa skladá hlavne zo šiat, sukní a blúzok. A keďže na obchodných pultoch ma nič neoslovilo, rozhodla som sa vytvoriť si nejaké to vlastné tričko.

Zaujal ma výrobca – Shirtonator, ktorý sa nesústredí len na potlač na tričkách, ale aj na mikiny, športové oblečenia, bundy atď. Čo sa mi na ich stránke veľmi páči, je to, že je veľmi prehľadná. Nájdete tam všetky potrebné inštrukcie ako si veľmi ľahko navrhnete to Vaše tričko. Teda, pokiaľ viete, čo by ste si na to tričko hneď navrhli. Mne to trochu chvíľku trvalo, pretože som mala v hlave strašne veľa nápadov. Ja osobne nemám rada, keď veľa ľudí nosí tričko a ani nerozumie nápisu, ktoré tam majú.

Snímka obrazovky 2017-02-22 o 21.14.09.png

Tričko som si nakoniec navrhla veľmi rýchlo. So stránkou sa mi veľmi dobre pracovalo, prehľadne som si vložila text a aj obrázky. Nakoniec som si vybrala jeden už z hotových textov, ktorý ma vystihuje. Je to také moje motivačné tričko. Tak tu je!  Už sa na naň veľmi tešííííííím 😀

Snímka obrazovky 2017-02-22 o 20.26.55.pngSnímka obrazovky 2016-12-15 o 19.12.04

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.