Morning Coffee

thumb_IMG_9682_1024Šťastný Nový rok 2017 ! Cítim sa ako vymenená. Som nabitá novou pozitívnou energiou, vrátila sa mi stará chuť do života, usmievam sa na všetky strany. Musím sa Vám priznať, že nie som veľký fanúšik Silvestra a všetkých tých novoročných osláv. Vždy ma zachváti menšia panika,  že sa zasa niečo končí. Tento rok som si však Silvester výnimočne užila s mojou najlepšou kamarátkou Dominikou. Dlho sme sa zamýšľali, že čo podnikneme tento deň. Do mesta sa nám nechcelo ísť.  Preto sme sa rozhodli spraviť si klasickú babskú prespávačku so všetkým čo k tomu patrí – dobré jedlo, červené víno, obohraté hity tohto leta a samozrejme všetky tie babské rozhovory. Tento rok som sa bez novoročných predsavzatí zaobišla. Už sa za tých 20 rokov poznám a viem, že o pár mesiacov si ani nespomeniem čo som si sľubovala.  Myslím si, že ako na nový rok tak, aj po celý rok. Preto sme sa snažili byť čo najproduktívnejšie hneď od skorého rána.

Čo sa týka outfitu, nafotili sme dve nové série. Prvý outfit, ktorý Vám predstavujem sa k dnešnému dňu hodí najviac. Začiatok nového roka  sa nesie v znamení osláv a preto treba začať v elegantnom šate. Tento krát som nestála pred objektívom ja ale Dominika.  Obe sme si to poriade užili. Dominike sa to tak páčilo, že už teraz začala vymýšľať ďalšie a ďalšie outfity. Takže, ešte sa máte načo tešiť. Prvá stránka z 365 práve začala.

thumb_IMG_9683_1024thumb_DSC_0399_1024.jpgthumb_DSC_0391_1024.jpgthumb_DSC_0379_1024

Model: Domini Va

Snímka obrazovky 2016-12-15 o 19.12.04

 

 

Share:

1 Comment

  1. 07/01/2017 / 17:12

    Tiež som si radšej tento rok nič nepredsavzala, pretože viem, že by som to aj tak nesplnila. Silvester som trávila so spolužiakmi a bolo celkom fajn. Ale babská jazda je predsalen babská jazda.
    Krásny outfit, budem sa tešiť na ďalšie. A prajem šťastný Nový rok, aj keď skoro o týždeň neskôr 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.