Happy New Year

IMG_8293.jpg

Šťastný Nový rok 2017 ! Cítim sa ako vymenená. Som nabitá novou pozitívnou energiou, vrátila sa mi stará chuť do života, usmievam sa na všetky strany. Musím sa Vám priznať, že nie som veľký fanúšik Silvestra a všetkých tých novoročných osláv. Vždy ma zachváti menšia panika,  že sa zasa niečo končí. Tento rok som si však Silvester výnimočne užila s mojou najlepšou kamarátkou Dominikou. Dlho sme sa zamýšľali, že čo podnikneme tento deň. Do mesta sa nám nechcelo ísť.  Preto sme sa rozhodli spraviť si klasickú babskú prespávačku so všetkým čo k tomu patrí – dobré jedlo, červené víno, obohraté hity tohto leta a samozrejme všetky tie babské rozhovory. Tento rok som sa bez novoročných predsavzatí zaobišla. Už sa za tých 20 rokov poznám a viem, že o pár mesiacov si ani nespomeniem čo som si sľubovala.  Myslím si, že ako na nový rok tak, aj po celý rok. Preto sme sa snažili byť čo najproduktívnejšie hneď od skorého rána. Prvá stránka z 365 práve začala.

Snímka obrazovky 2020-03-24 o 20.00.44.png

Snímka obrazovky 2016-12-15 o 19.12.04

 

 

1 Comment

  1. 07/01/2017 / 17:12

    Tiež som si radšej tento rok nič nepredsavzala, pretože viem, že by som to aj tak nesplnila. Silvester som trávila so spolužiakmi a bolo celkom fajn. Ale babská jazda je predsalen babská jazda.
    Krásny outfit, budem sa tešiť na ďalšie. A prajem šťastný Nový rok, aj keď skoro o týždeň neskôr 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.