Monochromatika v akcií

DSC_3555-2

Ahojte,

prajem krásnu  sobotu.

Máme tu prvý jarný deň, preto sa treba náležito rozlúčiť so zimou. Po dlhšej dobe je tu ďalší článok s outfiom, ktorý sa mi v poslednej dobe najviac zaužíval. Modrej farby sa už asi nezbavím :D. Modrá farba mala vždy miesto v mojom šatníku, odkedy si pamätám. Pred dvoma rokmi som sa ju snažila potlačiť čo najviac do úzadia, bohužial čím viacej som sa o to snažila, tým častejšie som našla módre kúsky, ktoré sa mi páčili hneď na prvý pohľad.

Výhodou šatníka, v ktorom máte viacero kúskov oblečenia v jednej farbe je to, že sa dokáže ľahšie vyskladať práve monochromatický outfit. Monochromatiku som si veľmi obľúbila, hlavne pre jej jednochuchosť. No a ako nato?

DSC_3610

Zvoliť si jednu farbu


Vôbec sa netreba báť. Nie je vôbec potrebné mať jeden tón farby na všetkých kúskoch oblečenia. Ide práve o skombinovanie svetlých & tmavých tónov. Netreba zabúdať na staré dobré pravidlo: miesta, ktoré chceme opticky zúžiť, zamaskujeme práve tými tmavšími tónami.

Hra materiálov 


Aby monochromatické outfity neboli nudné a nenavodili dojem, že všetko spolu splýva v jednom tóne a aj textúre, je dôležité sa pohrať práve s materiálmi jednotlivých kúskov oblečenia. Každý jeden kus by mal mať inú štruktúru.

 

DSC_3625

Kabát: Strenesse

Sveter: Cos

Nohavice: Cos

Topánky: Vagabond  (podobné)

Kabelka: Chloe   (podobná)

Okuliare: Jimmy Choo

Snímka obrazovky 2016-12-15 o 19.12.04

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.