It’s time for mask!

hkqw9fkXQP+hCCgAhbIpMA_thumb_5dae.jpg

Krásnu nedeľu.  Aj keď máme to upršané počasie, môžme si dnes dopriať kvalitný reštart pre našu pleť po náročnej zime. Je potrebné ju opäť vzpružiť a dopriať jej všetky tie procedúry, ktoré si zaslúži.

zhdLf71eQIKkyhFvTCzEOA_thumb_5db1

Origins Drink Up


To, že pitný režim je dôležité dodržovať  je jasná  vec. Preto by sme nemali zabúdať aj na dostatočnú hydratáciu pleti. O Origins som už písala minule. Ich druhá maska je rovnako úžasná ako ta prvá.  Origins je číslo jedna na trhu s prírodnou kozmetikou. Rada sa k nej vraciam. Drink up pleť krásne hydratuje, spevní a zanecháva ju krásne jemnú. Vonia krásne po marhuliach a obsahuje aj vodu zo švajčiarských ľadovcov. Textúra pripomína skôr krém, než hutnú masku, preto stačí ozaj malá vrstva a pleť je krásne hydratovaná za 10 minút.

6Bil4C0IRdKGYBQaY+4D5Q_thumb_5db6

Kiehl Cilantro & Orange Extract Pollutant Defending Masque


Ak patríte medzi tých, ktorý sú nonstop  zaneprázdnený a ťažšie sa nájde tá minútka na pleťovú starostlivosť, tak je tu pre vás ideálna nočná maska od Kiehl. Maska je určená na zbavenie pleti nečistôt od smogu a všetkých vonkajších vplyvov. Pomarančový extrakt pomáha vytvárať ochrannú vrstvu, ktorá pleť chráni. Pleť je ráno krásne svieža, napnutá, jemná a pripravená na všetky nástrahy ďalšieho dňa.

ZLP3i1NOQdKMna8ECkxemA_thumb_5db2

Kiehl Calendula & Aloe Soothing Hydratation Mask


Na túto masku som bola dosť zvedavá. Kiehl ju prezentuje ako svoju najlepšiu masku ocenenú časopisom Cosmopolitan.  Maska je určená pre tú najcitlivejšiu pleť. Hlavne pre svoje zloženie. Aloe a ručne zbierané kvety nechtíka lekárskeho pokožku ukľudňuje a hydratuje.

KprnH6AER1Webr3Dr%3ZKA_thumb_5daf

Kiehl Turmeric & Cranberry Seed Energizing Radiance Masque


Stres, nespavosť a veľa práce, to všetko sa prejaví na pokožke. Preto, okrem spánku treba pleť prebudiť a zbaviť všetkých viditeľných znakov únavy. Ako jediná z masiek od Kiehl obsahuje kurkumu a prírodný peeling zo sušených brusníc, ktorá zanecháva pleť jemnejšiu, jasnejšiu a žiarivejšiu. Moju zmiešanú pleť táto maska vysušila, preto ju radšej aplikujte len na miesta, ktoré máte najmastnejšie.

18C8BB63-7A5C-409F-8B74-61C1278A1756.JPG

Snímka obrazovky 2016-12-15 o 19.12.04

Share:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.