HOW TO SHINE IN WINTER?

6c136459-a734-4372-93a0-e31d8e3a810c

Krásny večer! Dnešok nám dal asi všetkým trocha zabrať, ale teraz je už čas sa  pohodlne usadiť a s čajíkom v ruke sa pustiť  do niečoho príjemnejšieho. Napríklad ako si trošku spestriť svoje denné líčenie v tomto sivom zimnom počasí.

Oči 


Ich paletky sú výrazné, matné, lesklé, ohnivé. Reč je o predposlednej paletke z dielne od Urban Decay Heat. Paletka je celá v ohnivých farbách. Z jemnej oranžovej farby prechádza až do červenej. Minulé leto bol veľký ošiaľ  okolo nej, ale mne sa využitie týchto farieb páči hlave v toto zimnom období. Neprášia sa a na očiach dokážu vydržať ozaj celý deň, aj bez primeru. Ale s ním je výsledok ešte lepší. Zo všetkých vyskúšaných špirál sa mi najviac osvedčili  od Yves Saint Lauren.Vedia spraviť kvalitný objem, ktorý dlho vydrží, a hlavne vie krásne rozžiariť oči.

6ed972f2-e252-4ce2-8c4f-5c89aa899a44

Tvár 


Môj najviac používaný makeup je od Mac Studio, Waterweight SPF 30. Ak ide o make- up, zastávam názor, že menej je vždy viac. Nikdy sa necítim príjemne keď mám na tvári veľké množstvo makeupu, tak radšej vyhľadávam ľahšiu textúru, ktorá neurobí ten efekt masky a bude vyzerať stále prirodzene. Jeho krycia funkcia nie je vysoká.  Skôr ho používam na zjednotenie tónu pleti a zakrytie nejakých menších nezrovnalostí. Textúra je trošku olejnatejšia, preto je vhodný aj pre suchšiu pokožku, ale nedoporučujem s mastným krémom. To pleti  neprospeje.

Dior predstavil v lete novú dekoratívnu radu – Dior Backstage. Na náš trh  by sa  však mala dostať až teraz vo februári. Celú kolekciu navrhol kreatívny riaditeľ Dior Makeupu Peter Philips. Inšpirovala ho práca v zákulisí, na vytvorenie produktov v neutrálnych odtieňoch pre všetky typy pleti, aby si každá dokázala nájsť správny odtieň. Medzi nimi je aj táto úžasná kontúrovacia paletka. Paletka obsahuje 2 rozjasnovače a 2 bronzre. Z rozjasňovačov preferujem ten svetlejší. Zvyknem ho aplikovať nad lícne kosti, nad hornú peru a do kútikov očí. Z bronzerov si robím kombináciu svetlejšieho a tmavšieho.

023ae91a-c0c7-42b7-8859-6794ec2564eb

Pery


Ku kontúrovaniu pier som sa dlho vyhýbala. Hľadanie správnej farby ceruzky k rúžu ma nikdy nebavilo, až kým sa mi do rúk nedostala táto priesvitná ceruzka od Urban Decay Ultumate Ozone. Jej výhodou je, že je priesvitná, teda dá sa kombinovať s každým rúžom. V ďalšom kroku aplikujem primer, základný od Douglasu. Pôsobí ako jemné lepidlo, čo dodá rúžu vysokú odolnosť .

A nakoniec príde na rad samotný rúž. Z čoho sa veľmi teším je tento Dior Rouge balíček, ktorý obsahuje šesť rúžov. Tri rúže boli v rôznych odtieňoch červenej a zvyšné tri zasa v hnedej. Každý z nich charakterizuje jednu zo symbolov ako je láska, nádej, šťastie, sláva. Bol to veľmi krásny darček k vianociam, z ktorého sa teším ešte aj dnes. Každá z nás má určite odtieň, ktorý nosí najradšej, lebo sa v ňom cíti najlepšie. U mňa je to tá krvavo červená. Vždy ma fascinoval ten jednoduchý štýl parížaniek. Skoro žiadne líčenie, len ten ohnivý rúž. Pamätám sa, ako som sa prvý krát odhodlala kúpiť si ho. Tiež mi chvíľu trvalo naučiť sa správne ho naniesť na pery. Medzitým sa moja zbierka rozrástla minimálne o šesť ďalších odtieňov červenej. Momentálnym obľúbencom  z celej zbierky je práve tá ikonická červená od Diora, takzvaná 999. Samozrejme všetky majú krásne, sýte farby s výbornou textúrou. Zatiaľ asi najlepšia z týchto luxusných značiek.

044d8350-8a21-4931-b95d-1ac822fb0cdaSnímka obrazovky 2016-12-15 o 19.12.04

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.