How to win over oily skin?

1F28FDCE-7031-471B-9C44-57016DCCCEA8.JPG

Krásný nedeľný večer,

užívate si voľné dni alebo aj vás už prepadol nákupný zľavový ošiaľ ? Ja sa snažím doháňať spánkový deficit, tráviť čas s rodinkou pri rozprávkach, ale aj nejakú tu prechádzku, nech predsa sa tie kilá stratia.

Základom každej krásnej a zdravej pleti je správna starostlivosť. Darmo máte šuplíky obohatené plnou zbierkou make-upu, pokiaľ sa zabúda na správne odlíčenie a s tým spojenú starostlivosť. Osobne si myslím, že každý problém, ktorý naša pleť má, sa dá pri pravidelnej a dôkladnej starostlivosti zlepšiť. Ten môj je boj so zmiešanou pleťou.

Ja momentálne ako hlavný odličovač používam micerálku od Kiehl – Herbal Infused Micellar, ktorá je ľahučko olejnatá, vďaka čomu pekne pritiahne všetky nečistoti a pleť dokonale vyčistí. Používam ho pravidelne aj na dni bez make- up, na odstránenie všetkých denných nečistôt.


Hello,

Do you enjoying free time or have you already started shopping in the sale? I am enjoying time with my family, watching cartoons and spending some time in the forest with my little puppy.

The most important thing for beauty and healthy skin is right skincare which is necessary, no matter if you have the best make – up when you do not remove the makeup of your skin which is the alfa omega of everything.

Now I use miceral water for Kiehl – Herbal Infused Micellar, which is little oil and remove all the make- up and another dirt from my skin. This miceral water cleans the face perfectly; I use it every single day no matter if I wear make – up or no. 

AD3AC40C-C5D3-4F03-AAF2-167E27226F38.JPG

Po odlíčení je na rade čístiaci gél Amazing Face Cleaner od Aesopu, ktorý používam tak 2 – 3x týždenne. Do Aesopu som sa zamilovala odkedy som vkročila do toho malého, minimalistického voňavého obchodíku na Covent Garden v Londýne. Kedže moja pokožka má klasickú T- zónu (čelo a nos), čím sú tieto miesta viac obohatené o maz. Gél sa jednoducho vmasíruje do vlhkej pokožky a opláchne. Pleť je krásne rozžiarená, čistá a hlavne matná.


The second step belongs to cleaning gel from Aesop- Amazing Face Cleaner, I use it 2 – 3 times for the week. Aesop was love on the first time when I came to their small, beautiful and minimalist store in Covent Garden. My skin has a classic T- zone – nose and forehead are more oil than other parts of my skin. The gel is pure just put in on wet skin and massages to the skin and take it off. The skin is shine, clean and without any oil places. 

160088B5-3FD0-40D6-86B7-BA1F41426E91

Doteraz nechápem, prečo mi trvalo tak dlho objaviť toto sérium. Pozorne čítajte, ak patríte do skupiny so zmiešanou alebo mastnou pleťou, toto sérium je pravý hrdina na zmatnenie pleti. Mám veľmi rada keď si môžem produkty, ktoré používam personalizovať. Clinique vytvoril sérum – Clinique iD, ktoré sadne každej pleti. Je na každej z nás ako si ho vyskladáme. Naprv sa vyberá jedna z troch báz a jedno z piatych sér. Ja som zvolila bázu, ktorá má až na 8 hodín zmatniť moju pleť, a tým redukovať prebytočný maz a modré sérum zasa vyrovnáva textúru pleti, čím pleť zjemňuje a rozžiari . Možností je ozaj veľa a čo ozaj ocenujem je, že si séra môžete striedať podľa toho čo vaša pleť potrebuje.


I do not know how I could live without this serum. Read this carefully if your skin is combination or oily, this serum is the best opportunity for the skin. What I like is when I could personalize some products and feel more that it belongs only to me. Clinique created a serum which is for every type of skin – Clinique iD. As a first, you have to choose one of 3 bases for your example of skin, second, you decide what your skin miss. I wanted support which helps my skin reduces oily places, and from serum, I picked up blue types that should help the texture of my skin. Another advantage is that you could change the serum how you need. My skin shines more, stays more normal without oily places like usually.

C359F63E-B32A-4C4D-B631-0159F3DDFB34

Snímka obrazovky 2016-12-15 o 19.12.04