Hello Anti Age

6E69394D-26BB-4186-A895-9C38A4680E43

Pekný večer všetkým !

Ak ste si mysleli, že na anti – age je ešte priskoro, že to je problém, ktorým sa dá zaoberať až po 30 – tke, tak sa veľmi mýlite. Už nič nie je tak ako to bolo kedysi. Žijeme v úplne inej dobe, všetko je zrýchlené. Dnešná doba je omnoho viac hektickejšia a stresujúca, vystavená väčšiemu množstvu slnečných lúčov a znečistenému prostrediu v podobe smogu. Všetky tieto faktory majú veľký vplyv na startunie našej pleti. Už nie je tak dôležité aké gény nám boli pridané do vienka, starostlivosť  v dnešnej dobe je to najlepšie čo môžete pre svoju pleť spraviť.


Hello everyone! 

If you think that taking care of anti-age is soon and it is only a problem women who are around 30, you’re mistaken. Nothing is like it was before; we live in a fast century when everything is happening so quickly. Our skin exposed to very high sun lights, environmental problems like smogs. All these aspects have a significant effect on our skin ageing. It is not necessary now, what kind of genes we got when we born, the essential protection these days is qualitative skincare.

D411E77C-FF3C-4E62-A249-8776879E35B6 3

Po vitamíne C zvykneme siahať hlavne keď sme chorí. Vtedy spoznáme jeho pozitívne účinky, ktoré sú veľmi dôležité aj pre zdravie našej pleti. Je to hlavný bojovník s predčasním starnutím pleti. Okrem toho že pleť obohatí o potrebnú dávku živín, tiež pomáha  pleť  ochrániť pred slnečným žiarením. Na trhu je veľa rôznych substitútov, stačí nájsť toho svojho. Ja som siahla po sére Capture Youth od Diora – Glow Blooster. Sérum pomáha obnovovať kolagén v pleti, čo dodáva elasticitu, aby pleť nestrácala svoju pružnosť!


Vitamin C we use when we are ill, we all know the positive effect; however, this vitamin is also essential for healthy skin. It is a big warrior for skin ageing, vitamin C gives all the rich proteins and helps also protects the skin over sunlight. On the market is so many different substitutions, a decision is only on you, I chose Capture Youth od Diora – Glow Blooster.  This serum helps recover collagen in the skin, which gives elasticity.

ED34E909-2FDF-4945-AE29-0BE27C89D4A9

Denný očný krém by nemal nikdy chýbať. Ja som doteraz mala len nočné očné krémy. Tento bol môj úplne prvý denný, a po pravde ani nechcem už iný. Lancome pripravil celú radu očných a denných a aj nočných krémov, takže je len na vás čo si vyberiete. Očný krém Génifique Yeux obsahuje výťažok z pohánky, ktorý má na našu pleť priaznivý účinok v podobe zredukovania kruhou a vačkou pod očami, zjemňuje vrásoky a vypne očné okolie. Textúra je jemná, gélová, pri pravidelnej aplikácií zanecháva očné okolie na dotyk hľadké a jemné.


Daily eye cream should not miss. This is my first regular eye cream, and to be honest, I don’t want any other! Lancome creates hole new collection Génifique which includes serum, eye, daily and night cream; it is only for you which one you choose. The eye cream Génifique Yeux contains buckwheat extract, which helps our skin reduces circles and little lines around the eyes. The texture is little gelly when you use it regularly the eyes skin becomes softly. 

F6041083-B602-4CD7-B930-5EF1939CF9EB

Druhým väčším bratom z tejto kolekcie je práve denný krém, ktorý je na rovnakej báze ako očný krém. Lancome Génifique Creme obsahuje všetky potrebné proteíny, ktoré pomáhajú aktivovať potrebný gén v pleti, čím spomaľuje proces starnutia. Pleť je rozjasnenejšia. Krém sa veľmi rýchlo absorbuje do pokožky, takže sa nemusíte báť hrubého mastného filtru.


The second bigger brother from this collection is daily cream, which is on the same base as the eye cream. Lancome Génifique Creme includes all proteins which help activate genes in the skin which slow anti-age. The skin is brighter, the cream absorbs to the skin fast.

DD885543-5391-4EF6-9609-4C525588C1FB

A posledná rada, ktorá nič nestojí. A to je pravidelný pitný režim. Naša pleť potrebuje hydratovať, aby zostala krásne pevná a svieža.


The last advice is which costs nothing and it is regulary drinking regime, our skin needs to be hydratative to stay soft and strong. 

 

Snímka obrazovky 2016-12-15 o 19.12.04

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.