Happy Mother day

<a href=“https://www.bloglovin.com/blog/18496091/?claim=qpfzq848w3u“>Follow my blog with Bloglovin</a>

img_0885

Každoročne si pripomíname rôzne sviatky, ktoré sú pre nás alebo našich blízkych dôležité. A preto by sme nemali zabúdať na jeden z najdôležitejších dní v roku. Deň, ktorý je venovaný tým naj ženám, a to všetkým maminkám. Presnejšie je to 14. máj. Častokrát si to ani neuvedomujeme čo všetko pre nás maminy robia. Okrem toho, že nám dali život, sú tu stále pre nás, dávajú nám svoju lásku, oporu, učia nás ako byť lepším človekom a tlačia nás dopredu. Sú to naše fanúšičky číslo jedna nech robíme čokoľvek.

Moja maminka je pre mňa tá najdôležitejšia osoba na svete. Je krásna, milá, inteligentná, vtipná, starostlivá, cieľavedomá, odvážna, obetavá a silná osobnosť. Vychovala mňa a môjho mladšieho bračeka, a k tomu aj založila svoj vlastný biznis. Za čo ju nesmierne obdivujem, aj za všetko čo v živote dokázala, ale najväčší obdiv má zato, že ako jedna z mála ľudí zvláda moju ťažkú, náladovú povahu.  Už odmalička nás s bratom viedla k hudbe (pri mne síce neúspešne), umeniu, športu, jazykom, cestovaniu a stále podporuje všetky naše sny. Náš vzťah je veľmi dôverný, vždy som ju brala nielen ako rodiča, ale aj ako najlepšiu kamarátku, ktorej môžem povedať všetko a nemať tajomstvá jedna pred druhou. Samozrejme, že občas dôjde aj k nejakej tej hádke, keď ako správna milujúca matka je úprimná a povie pravdu rovno do očí, aj keď zrovna nie vždy je príjemná, ale viem , že to hovorí len pre moje vlastné dobro. Nie vždy sa zhodneme, keďže sme presný opak jedna druhej. Vždy mi vie ale poradiť a nájsť riešenie na každý problém. Zatiaľ čo ja už panikárim, ona zostáva s chladnou hlavou a prináša riešenie. Lieta s nami kade tade po svete, nájde si pre nás čas kedy potrebujeme. Som nesmierne rada, že ju mám, a že ma naučila všetko čo v živote viem.

Preto by sme nemali  maminám nikdy nič vyčítať, lebo všetko čo robia, robia len z lásky k nám teda svojim deťom.  Ak ste náhodou zabudli, čo za deň to dnes je tak ešte stále máte čas niečo pekné vymyslieť a ukázať mamine, čo pre Vás znamená.

thumb_DSC_0673_1024thumb_DSC_0473_1024.jpg

 Snímka obrazovky 2016-12-15 o 19.12.04

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.