Faux paus

E8Fdj%ppR8Ol2AvDJO0IUA_thumb_54c0

Faux paus. Možno sa to nezdá, ale aj móda podlieha pravidlám. Často krát sa stretávam s prehnaným nevkusom. Áno, každý nech si nosí to, čo sa mu páči a hlavne v čom sa cíti dobre, ale niekedy je dobré pozrieť sa do zrkadla.

Viditeľné spodné prádlo 


Priesvitná biela blúzka a pod tým poriadne krikľavá farebná podprsenka. Zaujať určite zaujmete, ale obdiv určite nezískate. Tu je dobré riadiť sa pravidlom menej je niekedy viac.

Biele ponožky v sandáloch


Myslím, že celkovo ponožky v sandáloch, či už u mužov alebo žien, netreba viac komentovať.

Nesprávne okuliare


Pri kúpe slnečných a dioptrických okuliarov je dobré si dať poradiť priamo v optike, ktorý tvar okuliarov Vám  k Vašej tvári vyhovuje. Nevyberajte si len podľa toho, ktoré sa nám páčia alebo ktoré nosí nejaká celebrita. Každý máme iný typ tváre a každému sedí niečo iné.

Snímka obrazovky 2018-07-07 o 21.43.39

Holý chrbát 


Stále nechápem, načo si dievčatá kupujú šaty, tričká s holým chrbtom, keď pod ne si dajú podprsenku. A najlepšie je, keď vidíte ešte celý názov značky. Celý efekt z takéhoto kusu odevu zaniká. Ak sa hanbíte nechať podprsenku doma, radšej si ani takýto kúsok odevu ani nekupujte.

Priesvitné legíny


Prosíím!!! Nezabúdajte že leginy nie sú nohavice,ale pančuchy. A keď už si ich chcete dať ako nohavice, tak je potrebné, aby ste vrchný odev zvolili trošku dlhší a prekryli niektoré ženské partie. Nie každého môže zaujímať aktuálny výber vašej spodnej bielizne.

Fejky


Napodobeniny sú stále často vyhľadávané kúsky. Nič neodradí viacej ako fejková kabelka alebo iný doplnok. Problémom týchto doplnkov je v tom, že samotné spracovanie kabeliek nie je nenápadne, ale práve naopak – výrazné. Tu sa treba držať  hesla,  keď na to nemám tak si nebudem kupovať plagiát.

Snímka obrazovky 2018-07-08 o 15.02.39

Nedodržaní dress code


Každá prestížnejšia udalosť má svoj predpísaný dress code. Avšak niektorí ľudia si myslia z nejakého dôvodu, že sú výnimky a tieto pravidlá na nich neplatia.

Etikety


Načo sú Vám super fajnové botky,  keď si zabudnete dať dole všetky štítky? Keď je štítok na podrážke, neznamená to, že ho nie je vidieť. Pri chôdzi sa etiketa predsa len odhalí.

Vek


Myslím, že niekedy ženy zabúdajú na svoj vek a oblečú si niečo načo už dávno nemajú postavu a hlavne vek. Každý z nás starne, tomu nezabránime, aleje potrebné zachovať zdravý rozum a obliecť si vhodné oblečenie, primerané k svojmu veku. Tým, že ženy  zvolia priveľmi vyzývavé, krátke alebo príliš  odhaľujúce kúsky vo vyššom veku, obdiv  určite nezískajú.

fwIRIt94ShaHvFDkT0Kp+Q_thumb_54b0

Snímka obrazovky 2016-12-15 o 19.12.04

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.