Everyday beauty ritual

fullsizeoutput_4e5d

Krásnu poslednú nedeľu v starom roku! Dni bežia, netuším čo je poriadne za deň. Celé dni vegetím s rodinkou, popíjam čaj a vykŕmujem sa mamininými vianočnými sladkými špecialitami. To, aby som mala od nového roka čo zhadzovať. A vtejto idylickej atmosfére pripravujem nové a nové články.  Jedným z dôvodov založiť si tento môj blog, bola aj moja posadnutosť kozmetikou. Chcela som sa s niekým podeliť o svoje dojmy a poznatky, predovšetkým som sa vždy snažila svojej pletiť dopriať poriadnu starostlivosť. Odkedy si pamätám, vždy som sa nechala zľákať nejakým novým produktom, ktorý som objavila na trhu.  Dokázala som hodiny o nich čítať a skúšať ich ako budú na moju pleť reagovať. Starostlivosť o čistú pleť je základ. Je jedno aký drahý alebo dokonalý makeup si viete vytvoriť, pokiaľ o vašu pleť nie je postarané poriadne, je to úplne zbytočné.

fullsizeoutput_4e58

ORIGINS CLEAR IMPROVEMENT 


Už som vyskúšala viacero rôznych masiek a istý čas som si ich pripravovala aj sama. Táto je zatiaľ jedna z tých top. Predovšetkým som hľadala niečo s ílom na odstránenie čiernych bodiek. Maska od Origins obsahuje aj med, po ktorom ešte aj krásne vonia. Jej konzistencia je ľahšia a jemnejšia ako predošlé masky, preto sa veľmi dobre rozotiera a „vpíja“ do pokožky. Masku aplikujem dva krát do týždňa. Pleť krásne vyčistí a rozjasní. Pri dlhodobejšom užívaní pomáha redukovať opuchy a čierne kruhy pod očami.

fullsizeoutput_4e66

LA MER LIFTING SERUM


Keď raz podľahnete čaru séra,  už nebudete chcieť nič iné. Toto sa stalo mne. Jedno mi už jednoducho nestáčí.  Obsahujú viac výživných látok ako samotný krém a dostanú sa hlbšie do pokožky. Zohnala som si nové do zbierky. La mer Lifting Coutour Serum obsahuje látky priamo z mora. Tieto látky pomáhajú obnovovať kolagén, ktorý pleť časom stráca. Ďalšou zložkou je Miracle Broth, vďaka čomu dochádza k obnove buniek. Na rozdiel od môjho nočného séra vôbec nie je tak mastný, možno má trocha hutnejšiu konzistenciu. Jednoducho sa do pokožky jemne vklepáva.  A samozrejme aj krásne vonia. Vrásky okolo očí zjemňuje už po druhom použití. Ak však potrebujete, môžete ho zaradiť aj do nočnej starostlivosti. Snímka obrazovky 2018-12-27 o 17.39.45.png

LA MER MOINSTRURIZING CREAM 


Na dobré sa rýchlo zvyká, a tak isto je to aj pri La mer. Okrem séra som si tiež  zamilovala aj Moinsturizing Cream. Krém pôsobí na zlepšenie pevnosti pleti, vyhľadzuje jemné vrásky a linky. Spočiatku som nevedela čo mám od krému čakať, veď predsa je to kozmetika za poriadny balík.  Musím povedať, že som zostala prekvapená. Dlho som zvažovala, ktorú textúru vybrať. Tú hutnejšiu alebo tú ľahšiu. Nakoniec som sa nechala prehovoriť na tú hutnejšiu. Je pravda, že som bola trošku z toho nesvoja. Avšak veľmi rýchlo sa do pokožky „vpije“, zanecháva ju pevnú, sviežu, hydratovanú a predovšetkým ju zbavuje vrások a jemných liniek. Báza je rovnaká ako pri sére, avšak dôležitá je fermentácia. V balení je aj malá kozmetická lyžička, (nechápem, prečo nemôže byť súčasťou každého krému) vďaka ktorej sa krém jednoduchšie naberie v ideálnom množstve a dá sa predísť plytvaniu.

rV7aUrHARc6lNgUBWMPv4g_thumb_5bc1OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Snímka obrazovky 2016-12-15 o 19.12.04

1 Comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.