Evening Routine

IMG_6396

Ahooj!

Trošku oneskorená správa, ale stále veľmi pozitívna. Konečne sa mi podarili dostať späť všetky moje veci z Anglicka. A poviem vám, nebola to vôbec sranda. Od začiatku karantény som si dopisovala so školou a snažila sa nájsť riešenie ako svoje veci dostanem z campusu domov. Škola sa ponúkla, že nám to  všetko nejako sprostredkuje, ale zabudla dodať, ten najdôležitejší detail, že sťahovákov si musíme zohnať sami. A tam bol celý problém zakopaný. Tri mesiace dopisovania, zúrivých e-mailov a sĺz sa konečne podarilo prelomiť. A potom to už išlo ako po masle. Najala som si externú firmu, ktorá to všetko zbalila a poslala mi to.  Za 3 dni to bolo späť na Slovensku.

Tri mesiace bez všetkej mojej kozmetiky bolo trocha náročné. Spočiatku som vymetala všetky kúty svojich domácich zásob a občas zabehla do tých mamininých. Ale, ako správna beauty blogerka som sa to snažila využiť a mala „novú“ výhovorku, prečo neobjaviť  niečo nové, veď doma nemám ani nočný krém a ani poriadny cleaner.


Hi!
Little late reaction but still happy news, Finally I got all my stuff from London back. I have to say it wasn’t so easy how I expect first. When the quarantine has started, I start emailing with school and try to find some solution about how to get all my stuff back home. The school offered us an opportunity that they will collect our things; unfortunately, they forgot to tell that we have to find an external company which will do it. After three months of emailing with school and arguing, tears we finally broke the communication problem and eventually everything went how I imaged. I hired the company which came to collect all my staff and send it to me to Bratislava,

Three months without my cosmetic was a little weird; first, I tried to search for anything in my toilet-table, and sometimes I jump into my mother’s collections. But as a right beauty blogger, I decided to explore new products and have an appropriate excuse to buy something new.

IMG_6392

Okrem odličovača používam  tak 3x do týždňa aj čistiaci gél, keď sú letné horúčavy, tak aj každý deň. Pokožka produkuje viacej mazu, viac sa leskne a je nepríjemná na dotyk. Maz sa  krásne po použitý zredukuje a tiež aj odstráni zbytkový make -up. Mne zavoňal práve tento nový Garnier Bio- citronová tráva. Garnier vytvoril Bio radu, ktorá nie je testovaná na zvieratách, používa recyklované balenie a zameriava sa viac na podporu prírody, čím si u mňa získalo ďalšie plus. Gél je na normálnu a zmiešanú pokožku. Jemne ju vmasírujem na navlhčenú pokožku, doprajem si príjemnú masáž a opláchnem.


In addition to the make-up remover, I also use a cleansing gel 3 times a week during the hot summer day I use it every day. The skin produces more oils, shines more and is unpleasant to the touch. The ointment is beautifully reduced after use and also removes some make-up. This new Garnier, Bio-lemon grass smelled me. Garnier has created the Bio line, which is not tested on animals, uses recycled packaging and focuses more on supporting nature, which has gained another plus for me. The gel is gently massaged on normal and mixed skin, on moistened skin, I will enjoy a pleasant massage and rinse.

IMG_6394

O maskách od Origins som už písala a mám tu ďalšieho favorita. Túto masku som si kupovala ešte na mojej ceste do Anglicka. Bola v tom veľkom balíku, na ktorý som tak dlho čakala, a oplatilo sa. Ginzing je peel off maska. V poslednej dobe  mám v nich veľkú zaľubu. Obsahuje kombináciu zázvora a kávy.  Táto kombinácia je vytvorená tak, aby krásne pleť prežiarila a poriadne ju prebudila. Sila masky je naozaj viditeľná, ale aj citeľná. Po dlhšej dobe som aj zabudla, akú silu má závor, z ktorého mi  až  slza  ubehla.  🙂  Ja si ju rada dávam na konci dňa, keď už si môžem vydýchnuť a hodiť všetko za hlavu, alebo keď mám tie pomalé rána a nikam sa neponáhľam. Mám čas dopriať svojej pleti poriadnu dávku starostlivosti.


I have already written about masks from Origins, and I have another favourite here. I bought this mask on my way to England, and it was in the big package I had been waiting for so long, and it paid off. Ginzing is a peel-off mask; lately, I have a great fondness for them, which includes a combination of ginger and coffee. This combination is created to wake up and skin the skin. The strength of the mask is evident, but also noticeable after a long time, I forgot what force it has, which caused the barrier from which my tear passed. 🙂 I like to take it at the end of the day when I can breathe and throw everything behind my head or when I have those slow mornings and don’t have to run somewhere, and I have time to give my skin a good dose of care.

IMG_6395

O tom ako sa brániť a chrániť pred prvými známkani starnutia som už písala v predošlom článku. 80 % starnutia pleti máme v našich rukách. Stres, život vo veľkomeste a všetky znečistenia silno pôsobia na pleť, preto je potrebné ju chrániť a večer jej dopriať nejaký priestor na zregenerovanie. Ja som objavila počas karantény Vichy Slow Age, nočný krém. Na prvý pohľad, nočný krém nepripomína, je to želé hnedej farby, ale s príjemnou vôňou. Má dvojaké využitie, ako nočný krém alebo aj ako maska. Výhodou je, že počas spánku obnovuje bunky pleti a vyhladzuje jemné vrásky. Rýchlo sa vsiakne do pokožky, ale netreba to s ním vôbec preháňať.


I have already written an article about how to defend and protect against the first signs of ageing. We have 80% of skin ageing in our hands, stress, life in the big city and all impurities affect the skin, so it is necessary to protect it and allow it to regenerate some space in the evening. I discovered Vichy Slow Age night cream during the quarantine. Well, at first glance, this night cream does not resemble it is jelly of brown colour but with a pleasant scent. It has dual use as a night cream or as a mask. The advantage is that during sleep, it restores skin cells and smoothes out fine wrinkles, it absorbs quickly into the skin, and there is no need to overdo it at all.

414673C9-8E5C-45B6-898F-6E49A5242670

 

Snímka obrazovky 2016-12-15 o 19.12.04

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.