End of one stage?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Processed with VSCO with m5 preset

Ahooj!

Tak a je to tu! Mám za sebou svoju poslednú prednášku na univerzite. Doteraz tomu neverím, že je môjmu akademickému životu viac menej koniec. Samozrejme, ešte ma čaká napísanie diplomky, ale chápete, je to už ten maličký a posledný krôčik. Stále sa mi nechce veriť ako ten rok ubehol, veď len teraz som balila kufre a letela do veľkého rušného Londýna, za novým dobrodružstvom. Už som sa začala prehrabávať s potencionálnymi pracovnými pozíciami, ale zatiaľ to vyzerá, že si „užijem“ posledné študenské leto s písaním diplomky a všetkými tými jazykovými kurzami, čo som si naplánovala než začne ten „ozajstný“ život pracujúcej slečny P.  Stále čakám kedy ma tá situácia začne trocha desiť, ale asi to na mňa celé doľahne až keď budem mať diplom oficiálne v ruku.

Čo sa outfitu týka, po roku som zasa oprášila tieto zavinovacie vzorové šaty, ktoré som si priniesla v septembri z  Londýna (bola to láska na prvý pohľad). Hneď som si ich kúpu odôvodnila tým, že budú perfektné na svadbu mojej kamarátky. Doteraz si pamätám ako som okolo týchto šiat viac ako týždeň chodila, a keď ako posledný kus zostalo práve moje číslo, brala som to ako znamenie. 😀

Aby ste boli v obraze zavinovacie šaty by nemali chýbať v šatníku žiadnej z nás. Ich čaro sa skrýva v tom, že pristanú každej ženskej postave v každom veku a hlavne vytvárajú ten zázračný efekt presýpacích hodín. U mňa sú šaty vždy stávka na istotu, jedným kúskom mám vybavený celý outfit.


Hi!
It is here?! I finished my last lecture at the university. I have a problem to believe that my academic life is near to the end. Of course, I have to write my dissertation, but you understand it is just a small step. I can’t believe how the year goes fast it was like yesterday when I backed my staff and tried to prepare for the new big city life and a whole new adventure in London. I have started to search for some job, but it looks like that I will try to enjoy the „last“ student summer before the real-life start. I have the whole summer for writing my dissertation, and I would like to continue with some german and french courses.

I refresh this amazing print wrap dress which I bought in London (love on the first look) in September for my friend’s wedding. I remember how long I walked around before I bought them and when they have only my size, it was signed. 😀

The wrap dress shouldn’t miss in your wardrobe. The magic of this dress is that it fits the all-women body shapes and creates an essential effect – sand – glass. Dresses are my security of perfect outfit because I need only one piece of clothes.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Processed with VSCO with m5 preset

Dress : Massimo Dutti (last year collection)

Shoes: Vaga Bond

Bag: Zara

Patrícia ❤️

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.