Dior Designer of Dream

1.jpg

O tejto výstave  som snívala posledný rok, odkedy som zachytila správu, že prebieha v Paríži a presúva sa do Londýna. Dostať sa na ňu však nebolo také jednoduché. Lístky sa behom pár minút po spustení predaja rozchytali. Deň čo deň som kontrolovala ich dostupnosť,  až raz sa mi pošťastilo a získala som lístok. Celá výstava bola rozdelená do niekoľkých sekcií ako napr. Diorov najslavnejší New Look, atelier, Dior na cestách, záhrada, dizajnéri a nakoniec plesová miestnosť.

Ani po týždni , čo som ju navštívila,  neviem nájsť tie správne slová, ktoré by opísali moje pocity z výstavy. Preto som sa rozhodla, že bude najlepšie ukázať vám tú nádhernú, magickú kolekciu z dielne Dior.


I had been dreaming about this exhibition since last year when I found out there was Dior exhibition in Paris and it was moving to London. Geeting the tickets for the exhibition was not so easy, because they were being sold really quickly. I was checking the website every single day and finally, I got the last ticket. Lucky me. The whole exhibition is selecting different parts of Dior’s work such as Dior famous New look, Studio, Diors travels, Designers, Garden, the ballroom.

One week later, I am still not able to find the right words which would describe my feelings about the exhibition. So, I decided that I will rather show you pictures from these amazing, magical collections from Dior.

 

Záhrada/ Garden


wRidpvWhQTOq3Dph%kCFIg_thumb_65d

2LaKybBXRnyH1Axq0fnhhg_thumb_64e

55rXSQrsSNOkg8G5Arr0nA_thumb_657

DcKobF+uSYCrzqpFuQRNNQ_thumb_651

jMd3LdQ8RPSAwI3TEApgHQ_thumb_65c

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

iD7INq8fT+yARQrhXT4cnA_thumb_64d

Ateliér / Studio


0E1%q%yUSa+MG7fxbMhabw_thumb_658

OW7V2qppTc+Afvby1xLVZQ_thumb_659

f3RCdWh+SHqEy1kPMua5HQ_thumb_64a

 

Dior na cestách / Dior on the road


IMG_6572-1.jpg

IMG_6573-1.jpg

Plesová miestnosť / Ballroom 


3HfilUq0TxSEIhW8tuYkZg_thumb_65b

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

QK1vUjCpTX6ghz+i+aTNIg_thumb_654

IMG_6551.jpg

yNZfmKCqQFm8EIBkXTAlrg_thumb_65a

 

Snímka obrazovky 2016-12-15 o 19.12.04

1 Comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.