Beauty hair

BBAIXLCdQ+Gf5cPSwgr0tg_thumb_546b

Každá milujeme ten pocit keď odídeme z kaderníctva s novým účesom a vlasy nám krásne voňajú. Zrazu nám ku šťastiu stačí len krásny nový účes. Každý deň chodiť do salónu sa nám asi nepodarí za to ale krásne vlasy chceme mať každý deň.

Všetko je to o umývaní


Šampón je pre mňa základ. Vyskúšala som už množstvo rôznych značiek. Už asi pred dvoma rokmi som začala intenzívne hľadať produkty, ktoré sú viacej založené na prírodnej báze. Samozrejme, že je to tiež investícia, ale kvalitná. A naše vlasy si to zaslúžia ! Nepoužívam stále len jednu značku, rada ich obmieňam. Big od Lushu je úplne úžasný. Je to šampón, ktorý má v sebe morskú soľ, vďaka čomu majú vlasy krásny objem, lesk a sú ako od mora. John Masters Organics obsahuje zasa moje dve najobľúbenejšie byliny rozmarín a levanduľu. Pri tomto šampóne ma hneď zlákala vôňa. Kupujem si ho v Douglase. Vrelo doporučujem .

Snímka obrazovky 2018-03-20 o 19.46.23

 Výživa


Výživa, výživa a zasa výživa. Kedže som v poslednej dobe svoje vlasy  dosť trápila horúcim vzduchom, boli preto dosť polámané a na dotyk nepríjemné , vysušené. Iným slovom suchá slama.  Nezostávala mi nič iné len  rýchlo  zachraňovať situáciu, ktorá nastala. Keď som mala chuť aj čas robila som si masky na vlasy sama. Často krát však  siahnem už po hotovom výrobku. Táto ultimate maska od Schwarzkopf s kaviarom je super, príjemne vonia  a ozaj regeneruje, tak ako má, začo som ozaj rada. Stačilo pár umytí a už vidím a hlavne cítim rozdieľ na dotyk.

50BVO40nR+icOTghk5pjbQ_thumb_546e

Styling


Okrem klasického tužidla pre objem rada používam Sea Salt od Tony Guy. Zatiaľ sa mi najviac osvedčil. Táto slaná voda v spreji  dodáva vlasom nádych strapatých vlasov ako od mora. Samozrejme dá sa s tým vyhrať, keď ich dobre vyfúkame alebo natočíme pomocou kulmy. Tak dostaneme  krásne beach waves.

bZ50KjU%SqK1wOGyizvaxQ_thumb_5471

Snímka obrazovky 2016-12-15 o 19.12.04

Share:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.