Be yourself

viber image009Január sa nám pomaly rozbieha a ja už zasa nič nestihame. Musím sa Vám priznať, že som si cez sviatky vôbec neoddýchla. Pre mňa to bol ako predĺžený víkend a až tento posledný víkend som sa konečne vyspala do ružova. 😀 Včera mi opäť začal ďalší trimester na výške, popravde mi už tá škola trošku chýbala. Už som si zvykla na kombináciu škola, práca a tento kolotoč stále dokola. Teraz ma čakajú dva dni bez práce, ktoré som si už stihla naplánovať, a to aby som nezabudala, aj na nejakú tu športovú aktivitu – plávanie a jógu.

Čo sa týka dnešného outfitu, tak  Vám predstavujem druhý sľúbený outfit, ktorý sme  s Domi nafotili. Myslím si, že nič nevystihuje Domi viac, ako tento outfit. Má svoj vlastný osobný  štýl. Čo mám na nej rada je, že na rozdiel odo mňa nepodlieha všetkým najaktuálnejším módnym trendom.  Svoje outfity vždy doplní ruksakom  alebo vrecúškom podľa toho, či ide na kávu alebo na tréning do mesta. Preto, aby bola všade načas  jej nesmie chýbať štýlový longboard. A samozrejme úsmev, to je jedným z najkrajších doplnokov ženy.

nbfviber image09viber image008

Model: Domini Va

Snímka obrazovky 2016-12-15 o 19.12.04

 

Share:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.