Back to 70!

IMG_6983

Ahojte,

Móda sa nám pravidelne opakuje, a tento krát tu sú opäť 70-tky. No, a s ňou aj moje obľúbené zvonové nohavice. Zväčša sa snažím neprepadať bezhľavo módnym trendom či  výstrelkom, ale tu som urobila výnimku. Hneď ako som ich v obchode zahliadla, hneď som sa do nich jednoducho zamilovala. Sú síce z menčestru, a ten som nosila asi naposledy na základke, ale nejako to moje rozhodnutie neovplyvnilo. Ale späť k styling tipu ! Zvonové nohavice totiž sedia úplne všetkým ženským typom postáv. Opticky predl’žia postavu a nohy vyzerájú ešte dlhšie.  A na záver, nám ženám dokáže ešte doľadiť „zadok“ k dokonalosti.


Hello!

Fashion repeats itself regularly, and this time the 70s are back. This period brings my favorite type of pants – fared pants back on the scene. I don’t usually buy all the fashion trends which come on the market however in this case I made an exception. When I saw them in the store, I fell in love with them immediately. However, these fared pants are from corduroy, which I wore in primary school. Anyway, back to the styling typs. The fared pants are perfect for every body shape, optically lengthens the figure and the length of the legs and last but not least the creates a better butt shape.

IMG_6990

Blazer: Allsaints (similar)

Pants: Massimo Dutti

Top: Ted Baker 

Shoes:Vaga  Bond

Snímka obrazovky 2016-12-15 o 19.12.04

Share:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.