Autumn uniform

stale_thumb_6cd

Ahojte! Opäť sa hlásim, po dlhšom čase, so mojím momentálne najobľúbenejším jesenným outfitom. Oprášila (zrecyklovala) som niektoré staré kúsky zo skrine.             Tieto voľné vlnené nohavice si možno pamätáte z minulej jesene spolu s klobúkom. Doplnila som ich novým topom, koženou budnou a sandálkami. Takto si presne predstavujem jeseň. Všetky tie krásne farby, kožená bunda, popíjanie horúceho čaju a prechádzky.  Je to obdobie kedy môžem kombinovať teplejšie kúsky s tými ešte letnými.


Hi, after a long time I am back with a new article which includes my most recent, favourite autumn outfit. I recycled some old pieces from my wardrobe; maybe you remember these wool trousers and also the hat. I combined them with some new pieces like a leather jacket, sandals and black lace top. I like this autumn weather full of beautiful colours, hot tea and walks with the slightly colder wind. This kind of weather is the best combination for me because I can still combine warm pieces with some summer clothes.

lV2I12BmTL+8Cwf5q6ZUxw_thumb_6c78nMwbKuHQzqoe4LT91mQIw_thumb_6c5ftajGD3ARIKrKXgmmpI2ow_thumb_6cb.jpgstale_thumb_6c9

Bunda/ Leather Jacket : Allsaints 

Topánky/ Shoes: Vaga bond

Bag: Chloe

1 Comment

  1. Viki
    30/09/2019 / 15:40

    klobúk si musím kúpiť aj ja na túto jeseň 🙂 je to dokonalý doplnok

    WHEN PIGS FLY

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.