5 tipov na jarnú capsulu

Green and Brown Realistic Interior Design Moodboard Photo Collage-4

Predstavujem vám moju jarnú capsulu, ak to takto môžem nazvať. Počasie nám v týchto posledných pár týždňoch dáva poriadne zabrať. Objavuje sa problém, čo na seba, hlavne ak sme chceli posedávať vonku na terasách, a neprechladnúť. Jarný šatník som si vyskladala hlavne z praktických kúskov, ktoré sa dajú pekne kombinovať, či už na pracovné alebo voľnejšie aktivity.

Trenchcoat 


Trenchcoat pre niektorých známi ako „baloňák“ sa stal mojim parťákom či už do jari alebo do  jesene. Na tieto upršané dni je úplne ideálny kúsok hlavne pre jeho nepremokavý povrch. Pôvodne bol Burberry trenchcoat navrhnutí pre vojakov aby vďaka nemu čo najlepšie odolávali prírodným podmienkam. Výhodou je, že sa ľahko kombinuje či už s dennými alebo večernými kúskami. Patrí medzi najstálejšie kúsky v šatníku, ktorý nikdy nezostarne. Ak je niečo do čoho sa zaručene oplatí investovať je to práve trenchcoat.

Green and Brown Realistic Interior Design Moodboard Photo Collage-4

Kožené sako


Čierne sako je stávka na istotu, preto si ju niektorý automaticky zvyknú spájať s business lookom. Výhodou je, že to zladíte jednoducho so všetkým. S lodičkami, s teniskami, hodí sa k šatám či k jeanom. Sofistikovajšia podoba je pravé kožené sako. Za mňa je to spojenie toho elegantého, čo má čierne sako, s tým rebelom, čo zasa nesie koža. Je to kúsok, ktorý vydrží v šatníku dlhodobo a skombinovať sa dá jak so sukňou a lodičkami, tak aj s jeanami a s teniskami.

Green and Brown Realistic Interior Design Moodboard Photo Collage-2

Kabát 


K jari jednoducho patria svieže, sýte farby, ktoré rozžiaria monofromatické outfity. U  mňa bodujú práve oversizové kábáty, či už v jednofarebnom prevedení alebo vzorové, kde sa dá vždy krásne vyzdvihnúť jedna z farieb.

Green and Brown Realistic Interior Design Moodboard Photo Collage-5

Ľanové sako 


Pri prvých náznakoch leta zvyknem siahnúť po ľane. Čo si budeme hovoriť, je to jeden z najlepších prírodných materiálov, ktorý sa počas leta dá nosiť.  Toto zelené sačko som si vyhliadla celkom náhodou minulé leto v obchode, a hneď sa mi to v kombinácií so zvonovými nohavicami zapáčilo. Stala sa z toho taká jarno – letná „uniforma“.  Je predovšetkým ľahké, voľné a oversizové.

Green and Brown Realistic Interior Design Moodboard Photo Collage-3

Vlnená košeľa 


Hitom poslednej sezóny, ktorý sa  vkradol aj do môjho šatníka je práve vlnená – kabátová košeľa. Dlhšie som poškulovala po tomto kúsku, ale nikde som nenašla takú farbu, ktorá by sa mi páčila. Tento vínový bol proste láska na prvý pohľad, ale bohužial vypredaný.  Dva dni som každú voľnú chvíľku pozerala kedy konečne moju chýbajúcu veľkosť naskladnia. Jednofarebná košeľa sa dá kombinovať rôzne, závisí od strihu a farby.

Green and Brown Realistic Interior Design Moodboard Photo Collage-3

Snímka obrazovky 2016-12-15 o 19.12.04

Share:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.