5 favourite lipstick

fg

Ahoj! Rozhodla som sa celý jeden článok venovať svojim obľúbeným rúžom. Rúže sú pre mňa taká tá “ must have“ vec, ktorú musím mať stále pri sebe. Rúže kupujem asi najčastejšie. Osobne nemusím všetky tie  ružové nežné ruže, preferujem hlavne  tie  výrazné červené a vínové rúže. Občas siahnem aj po nejakom tom neutrálnom tóne. Nemám veľmi rozsiahlu zbierku, skorej ich mám pomenej,  ale pritom sa vždy snažím zainvestovať do tých kvalitnejších. 

ff

MAC COSMETIC- Retro Matte

Toto je môj najnovší rúž, ktorý som si kúpila od značky MAC. Tento rúž nosím  teraz najčastejšie. Je sýto červený , tekutý a matný. Veľká výhoda je, že je vodeodolný a hlavne ako mi bolo povedané , pri jeho kúpe dobrý aj na bozkávanie – haha. Avšak tento rúž vysušuje  trošku viacej ako normálne, preto je dobré si dať pod neho bázu alebo aspoň nejakú mastičku , aby boli pery hydratovanejšie. 

 YVES SAINT LAUREN- 01

Ďalším mojim favoritom je tento rúž v perfektom zlatom obale. Už na prvý pohľad je elegantný. Yves Saint Lauren má podľa mňa najlepšiu textúru rúžou. Krémový, ľahko nanášajúci, dlho trvajúci. A čo mám najradšej,  je toto malé praktické balenie, ktoré môžem zo sebou zobrať vždy keď idem niekam večer von.  

CHANEL ROUGE COCO 430 

Tento rúž  hnedo-červenej farby mám od vianoc a je to vlasnte môj jediný rúž od Chanelu, ktorý mám. Musím povedať, že som spočiatku bola trošku sklamaná, lebo som myslela, že bude mať lepšiu textúru. Je jemný, preto si dávam viacej vrstiev, aby bola farba výraznejšia.  

YVES SAINT LAUREN- 216 

Tento môj chudáčik, už je asi najviac vypoužívaný.  Mám ho veľmi rada, hlavne preto, že nie je úplne krvavo červený,  je skorej do takej vínovejšej farby. Stále je výrazný,  a tak ako pri tom už vyššie spomenutom Laurenovy aj tento je rovnako perfektný. 

MAC COSMETIC- Satin Steam Heat 

Môj prvý červený rúž! Táto limitka od MAcu ma úplne dostala, už len pre ten farebný obal. Matný, sýto červený. Len ho treba mať stále pri sebe,  lebo ak cez deň jete a pijete,  začne sa strácať do linky a rúž je fuš. 

viber image

Snímka obrazovky 2016-12-15 o 19.12.04

 

 

<a href=“https://www.bloglovin.com/blog/18496091/?claim=qpfzq848w3u“>Follow my blog with Bloglovin</a>

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.