Grey is back..

thumb_DSC_0917_1024

Konečne vytúžený a zaslúžený víkend. Ani neviete ako som na tieto dva dni čakala. Všade nestíhačky, či už v škole alebo v práci. A viete prečo? Začalo mi menšie obdobie skúšok. Dve zo štyroch skúšok už sú spravené, avšak len tie jednoduchšie. Zostávajúce dve, vôbec nie su easy, ale môj najväčší problém je dokopať sa k tomu učeniu. Dnes som radšej celé doobedie strávila pečením veľmi chutnej torty, aby som mala čím obalovať moje nervy. 😀 Ale mám úžasnú motiváciu, už len prežiť tento týždeň v škole, v práci a potom ma čaká krásny odpočinok na horách, kde budem celé dni len lyžovať, kúpať sa, jesť a užívať si ten kľud a pohodu so svojimi najbližšími. A hlavne, všetko budem fotiť, aby som Vám o tom mohla neskôr napísať.

Čo sa týka tohto môjho outfitu, patrí medzi moje najobľúbenejšie v tomto zimnom období. Poznáte to, občas sú dni, keď Vám je všetko jedno a proste túžite sa len tak zababušiť do niečoho mäkkučkého a teplého. Táto kombinácia zložená zo sivého svetra s koženou budnou, myslím nemá chybu. Rada k tomu nosím tieto čierne, talianske, kotníkové čižmičky.  Aj keď  mi  v nich občas odmŕzajú palce keď je vonku – 8 °C.

thumb_DSC_0941_1024thumb_DSC_0930_1024thumb_DSC_0920_1024thumb_DSC_0927_1024

Svetrík :Mango

Rifle: Tommy Hilfiger

Bunda: Guess

Kabelka : DKNY

Snímka obrazovky 2016-12-15 o 19.12.04

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.